Reed Strucker

Stephen Moyer Olles prokurör mutantide kuritegudes, usub Reed, et ta teeb õigesti, kui laseb kinni panna need ohtlikud inimesed, kes ei austa seadusi. Kuid kui tema agentuur teatab, et tema enda lapsed on ohuks, peavad Reed ja tema pere pöörduma salajase mutantide võrgustiku poole, kellest saavad nende ainsad liitlased.Olles prokurör mutantide kuritegudes, usub Reed, et ta teeb õigesti, kui laseb kinni panna need ohtlikud inimesed, kes ei austa seadusi.
Kuid kui tema agentuur teatab, et tema enda lapsed on ohuks, peavad Reed ja tema pere pöörduma salajase mutantide võrgustiku poole, kellest saavad nende ainsad liitlased.

Caitlin Strucker

Amy Acker Caitlin teeks kõike, et enda perekonda kaitsta. Ta pole seda kunagi rohkem teha tahtnud, kui pärast enda poja võimete avastamist. Perekond peab nüüd ühendama jõud tagaotsitavate mutantidega, kes tema emalikud instinktid viimse piirini viivad.Caitlin teeks kõike, et enda perekonda kaitsta.
Ta pole seda kunagi rohkem teha tahtnud, kui pärast enda poja võimete avastamist. Perekond peab nüüd ühendama jõud tagaotsitavate mutantidega, kes tema emalikud instinktid viimse piirini viivad.

Lauren Strucker

Natalie Alyn Lynd Struckerite perekonna vanim laps on terve elu enda mutantvõimed kõigi eest varjanud. Kui tema vend traumaatilise kogemuse käigus enda võimed avastab, peab Lauren avalikustama ka enda omad, et hoida enda perekonda väljaspool ohtu.Struckerite perekonna vanim laps on terve elu enda mutantvõimed kõigi eest varjanud.
Kui tema vend traumaatilise kogemuse käigus enda võimed avastab, peab Lauren avalikustama ka enda omad, et hoida enda perekonda väljaspool ohtu.

Andy Strucker

Percy Hynes White Reed’i ja Caitlini teismeline poeg peab peale koolis toimunud hirmutavat juhtumit harjuma enda mutantvõimetega, millest ta varem midagi ei teadnud. Tema võimete avaldumine koolis muutis kogu perekonna tagaotsitavateks. Kui nad ühendavad vastumeelselt jõud sajalaste mutantidega, testitakse Andy’t viisil, mida ta poleks kunagi osanud ette kujutada.Reed’i ja Caitlini teismeline poeg peab peale koolis toimunud hirmutavat juhtumit harjuma enda mutantvõimetega, millest ta varem midagi ei teadnud.
Tema võimete avaldumine koolis muutis kogu perekonna tagaotsitavateks. Kui nad ühendavad vastumeelselt jõud sajalaste mutantidega, testitakse Andy’t viisil, mida ta poleks kunagi osanud ette kujutada.

Jace Turner

Coby Bell Sentineli liikmena on Jace pühendunud seadust rikkuvate mutantide vastu võitlemisele. Ta vastutab Struckerite perekonna leidmise eest, keda maa-alused mutandid peidavad. See inimjaht muudab tema arvamust enda missioonist ning moraalsest kompassist.Sentineli liikmena on Jace pühendunud seadust rikkuvate mutantide vastu võitlemisele.
Ta vastutab Struckerite perekonna leidmise eest, keda maa-alused mutandid peidavad. See inimjaht muudab tema arvamust enda missioonist ning moraalsest kompassist.

Eclipse/Marcos Diaz

Sean Teale Enda võime tõttu valgust neelata ning sellega manipuleerida, oli Eclipse/Marcos Sentineli poolt tahetud mees. Nüüd, kui nad olid võtnud selle, mida ta kõige rohkem armastas, ei peata miski aitamast mutantide võrgustikul otse nendega võitlusesse asuda.Enda võime tõttu valgust neelata ning sellega manipuleerida, oli Eclipse/Marcos Sentineli poolt tahetud mees.
Nüüd, kui nad olid võtnud selle, mida ta kõige rohkem armastas, ei peata miski aitamast mutantide võrgustikul otse nendega võitlusesse asuda.

Blink/Clarice Fong, a.k.a. Clarice Ferguson

Jamie Chung Blink/Clarice on juba pikka aega jooksus olnud, kui ainult tema võime teleportida on päästnud teda Sentineli kätte sattumisest. Tagaotsitavana ei ole tal muud varianti, kui ühendada jõud teiste mutantidega, et päästa enda ja teiste elu.Blink/Clarice on juba pikka aega jooksus olnud, kui ainult tema võime teleportida on päästnud teda Sentineli kätte sattumisest.
Tagaotsitavana ei ole tal muud varianti, kui ühendada jõud teiste mutantidega, et päästa enda ja teiste elu.

Polaris/Lorna Dane

Emma Dumont Mässumeelse noore naisena, kellel on võimed manipuleerida magnetismina, on Polaris/Lorna suutnud koos teiste maa-aluste mutantidega luua perekonna. Pärast šokeerivate uudiste saamist, mõistab ta, et panused on veelgi kõrgemad. Ta ei võitle ainult enda elu, vaid ka kõikide teiste mutantide elude pärast.Mässumeelse noore naisena, kellel on võimed manipuleerida magnetismina, on Polaris/Lorna suutnud koos teiste maa-aluste mutantidega luua perekonna.
Pärast šokeerivate uudiste saamist, mõistab ta, et panused on veelgi kõrgemad. Ta ei võitle ainult enda elu, vaid ka kõikide teiste mutantide elude pärast.

Thunderbird/John Proudstar

Blair Redford Thunderbird/John’i ülim tugevus ja inimese jälitamise võimed on aidanud tal võtta vastutust grupi mutantide eest, kes on läinud peitu, et enda avastamist vältida. Kuid Sentinel on neil kohe kannul ning tema ja tema meeskond koos Struckeri perekonnaga peavad enda ellujäämise nimel vaeva nägema.Thunderbird/John’i ülim tugevus ja inimese jälitamise võimed on aidanud tal võtta vastutust grupi mutantide eest, kes on läinud peitu, et enda avastamist vältida.
Kuid Sentinel on neil kohe kannul ning tema ja tema meeskond koos Struckeri perekonnaga peavad enda ellujäämise nimel vaeva nägema.